O nás

Ubytování se nachází v malební lokalitě u Zámecké Dyje v Nejdku, který je součástí obce Lednice, v samotném srdci Lednicko-valtického areálu. 

Tato lokalita je vyhledávaným místem pro milovníky přírody, klidu i aktivního odpočinku. Svou rovinatou polohou přímo vyzývá k výletům na kolech - kolem nás vede Lichtenštejnská cyklostezka. Zámecká Dyje, tekoucí nám téměř pod okny, nabízí také možnost přírodního koupání nebo splavování na lodích. Milovníci procházek přírodou si přijdou také na své, jelikož les je od nás pár metrů. Tato příjemná a tichá lokalita je ideálním místem pro Vaši relaxační dovolenou.

Od nás je všude blízko - k lednickému zámku, na Pálavu, do Mikulova, do Valtic, k novomlýnským nádržím, k Aqualandu Moravia, případně k sousedům do Rakouska nebo na Slovensko.

Naše ubytování nabízí nocleh až pro 9 osob ve 3 pokojích. Každý pokoj má svou koupelnu s WC, TV a připojení k Wi-Fi. Parkování aut je pro ubytované zdarma. Nabízíme i možnost úschovy Vašich kol.  K dispozici je také vybavená kuchyně, společenská místnost a vinný sklípek. 

Více informací o objektu najdete v sekci SLUŽBY.